Strona główna

Witaj na naszej stronie
Rodzicielski Drogowskaz

„Dzieci zachowują się lepiej, kiedy czują się lepiej. A czują się lepiej kiedy ich potrzeby są zaspokojone.” 

NASZA MISJA

Chcemy pomagać rodzicom i specjalistom w wyposażeniu dzieci w niezbędne życiowe kompetencje i wspieraniu ich tak, aby mogły w pełni wykorzystać swój potencjał.Wspieramy w dążeniu do budowania relacji z dziećmi opartych na wzajemnym, szacunku, miłości i zaufaniu.

Jesteśmy drogowskazem pokazującym różne możliwości pozwalające na bycie spełnionym w roli rodzica. Przekazujemy w prosty sposób trudne treści i towarzyszymy mamom, które są tam gdzie my byłyśmy jeszcze niedawno. Chcemy wspólnie budować rodzicielską wioskę pełną zrozumienia, empatii i życzliwości.

Dlaczego MY?

DOŚWIADCZENIE

Same jesteśmy mamami. Każda z nas ma inne doświadczenia. Mamy dzieci w różnymi wieku. Kierujemy się podobnymi wartościami w tym, aby wyposażyć nasze dzieci w odpowiednie życiowe kompetencje.

Rozmawiamy z rodzicami podczas spotkań i warsztatów, dzięki czemu wiemy jakie są ich największe wyzwania. W ostatnich latach przeprowadziłyśmy kilkadziesiąt spotkań, wykładów i warsztatów dla rodziców. Nasze warsztaty prowadzimy w oparciu o autorski program łączący bliskie nam filozofie i narzędzia, które same stosujemy w codziennym życiu.

Promujemy bliskościowe podejście do dziecka, Porozumienie Bez Przemocy (NVC), narzędzia Pozytywnej Dyscypliny oraz elementy Self-Reg. Bliska naszemu sercu jest również filozofia Jespera Juula.

Nasze warsztaty kierujemy do osób, które poszukują drogi do szczęśliwego rodzicielstwa.

Poza doświadczeniem na salach wykładowych nagrywamy podcast Rodzicem Jestem, do którego zapraszamy ekspertów z szeroko rozumianego rodzicielstwa. We wrześniu 2020 roku zorganizowałyśmy pierwszą w Polsce Podcastową Konferencję dla rodziców. W dwóch edycjach tego wydarzenia wzieło udział już prawie 4000 osób.

JAKOŚĆ

To co robimy wyróżnia się jakością. Warsztaty, które prowadzimy realizują określone cele i pozwalają na wprowadzenie zmian w życiu uczestników. Przygotowujemy autorskie materiały edukacyjne czy praktyczne karty pracy dla rodziców. Są to materiały do druku, które wyróżniają się użytecznością i dbałością o każdy szczegół. Sprawdzamy je dokładanie pod względem merytorycznym i dbamy o ich wygląd np. uzupełniając o autorskie grafiki.

Najnowsze produkty