O nas

Wszystko co robimy płynie z naszego serca. Angażujemy się w to co robimy na całego. To zdecydowanie więcej niż 100%. Dzielimy się radością, pozytywnym nastawieniem i dajemy innym nadzieję, że wszystko jest możliwe jeśli tylko chcesz. Mówimy o naszych sukcesach, radościach, ale też o błędach i porażkach. Dzielimy się naszymi wyzwaniami i procesem zmiany, w którym nadal jesteśmy.

Ciągle nam mało, bo naszym marzeniem jest sprawiać by rodzice czerpali z rodzicielstwa jak najwięcej satysfakcji dla siebie i całej rodziny. Chcemy zapobiegać, a nie tylko leczyć. Chcemy pomóc wybrać Ci drogę, jaką będziesz chciała podążać, żeby stworzyć szczęśliwą rodzinę i pokazać Ci narzędzia, jakie możesz wykorzystać na tej drodze. Drogę, która będzie w zgodzie z Tobą.

OLA

Jestem mamą Kacpra, Oliwii i Filipa, żoną ŁukaszaZajmuję się przygotowywaniem merytorycznym spotkań dla rodziców przeprowadzanych w formie warsztatów tematycznych dotyczących szeroko pojętego rozwoju osobistego, które prowadzimy razem z Sylwią (Drogowskaz Rodzica).Aktualnie przebywam na urlopie macierzyńskim i łączę rolę mamy i żony z rozwijaniem działań dla rodziców, czyli Rodzicielski Drogowskaz.Pasjonuję się rozwojem osobistym i rozwojem dzieci.Bardzo lubię czytać książki, uczyć się nowych rzeczy i działać. Kocham podróże – małe i duże.Znana jako specjalistka od Excela i tworzenia nowych rozwiązań do poprawy efektywności.Kilka faktów o mnie, o których mało kto wie: uwielbiam chodzić boso, nie tknę sushi, nigdy nie leciałam samolotem.

Moje talenty Gallupa to: Uczenie się, Osiąganie, Ukierunkowanie, Intelekt, Odpowiedzialność. Większość pomysłów rodzi się w mojej głowie, a Sylwia wpiera mnie w ich wdrożeniu w życie.

SYLWIA

Moja najważniejsza życiowa rola to bycie mamą Agatki i żoną Jacka. Równie dużo satysfakcji jak i wyzwań daje mi bycie Edukatorką rodziców. Posiadam certyfikat Edukatora Pozytywnej Dyscypliny i jestem w trakcie studiów z NVC (Porozumienie Bez Przemocy). Ukończyłam kurs pierszej pomocy psychologicznej i jestem konsultantką kryzysową. Pomagam mamom, które zmagają się z  wyzwaniami codzienności oraz trudnymi przeżyciami. Na codzień łączę rolę mamy i żony z pracą zawodową oraz rozwijaniem działań dla rodziców poprzez Rodzicielski Drogowskaz. Pasjonuję się psychologią, relacjami i emocjami. Moje hobby to rękodzieło, szczególnie szydełkowanie oraz gra na gitarze elektrycznej. Kilka faktów o mnie, o których mało kto wie: nie znoszę zakupów, za nic w świecie nie zjem buraków, kocham z wzajemnością trampki (mój mąż mniej).

Moje talenty Gallupa to: Empatia, Rozwijanie innych, Elastyczność Indywidualizacja, Optymista.